Карат-ліфткомплект
Головна / Ліфти /

Котеджні ліфти

Пасажирські ліфти | Панорамний ліфт | Лікарняні ліфти | Вантажні ліфти | Малі вантажні ліфти | Ліфти для автомобілів | Платформи підйомні для інвалідів

 

 

 

У 2006 році заводом освоєно виробництво пасажирського ліфта, що не має машинного приміщення моделі ЛП-0263Б вантажопідйомністю 225 кг та швидкістю 0,63 м/с, який спеціально розроблений для встановлення у будинках з малими пасажиропотоками та обмеженим простором під виконання будівельної частини. У конструкції ліфта враховано всі вимоги щодо безпеки нових російських ПУБЕЛ ПБ 10-558-03 у редакції 2003 року. Ряд нововведень, застосованих при розробці ліфта ЛП-0263Б, дозволять провести монтаж обладнання в стислі терміни, а також підвищити безпеку та надійність роботи ліфта, покращити дизайн кабіни та комфорт як для пасажирів ліфта, так і для мешканців житлової будівлі (знижений шум та вібрація).

Основними відмінностями ліфта ЛП-0263Б є:

  • Значне зменшення розмірів будівельної частини з допомогою відсутності машинного приміщення; зменшення мінімальної висоти верхнього поверху до 2,8 м; зменшення глибини приямка до 1,255 м; застосування тягового каната діаметром 8 мм та поліспастної схеми підвіски кабіни. Типова шахта цього ліфта має внутрішні розміри 1,5х1,5 м.
  • Розташування лебідки у приямці шахти.
  • Розташування станції управління на посадковому майданчику всередині обрамлення дверей шахти забезпечує швидкий та зручний доступ до електроапаратів та простоту їх обслуговування.
  • Застосування розподіленої системи управління ліфтом РСУЛ.
  • Застосування зважувального пристрою кабіни за допомогою канатних тензодатчиків.

Кабіна ліфта поставляється на об'єкт у великомодульному розібраному вигляді та складається з купе та каркасу. Каркас складається із компактної верхньої балки; нижньої балки кабіни з уловлювачами жорсткого гальмування; нижньої балки з відвідними блоками; несучих стояків каркасу.

Купе кабіни має внутрішні розміри 920х710 мм та отвір автоматичних дверей 650 мм, воно виконане в антивандальному виконанні та включає:

  • Нерухлива підлога, обклеєна спеціальним зносостійким і негорючим покриттям для підлоги "Транслін ТН-В".
  • Трисекційна модульна стеля. Її центральна частина з люмінісцентними лампами освітлення закрита вогнестійким полікарбонатним листом і має кілька варіантів малюнка. У цій частині стелі встановлений світильник аварійного освітлення, що живиться від акумулятора. Бічні похилі секції стелі мають вбудовані галогенні світильники. Заміна ламп освітлення купе провадиться зсередини кабіни.
  • Стінки купе кабіни складаються з модулів обклеєних шумопоглинаючим матеріалом, міжмодульних та портальних стійок і фарбуються високоміцними порошковими епоксиполіефірними фарбами. Модулі, міжмодульні та портальні стійки купе кабіни між собою та підлогою фіксуються без застосування кріпильних елементів, що дозволило проводити складання кабіни в шахті протягом кількох годин.
  • Панель управління (пост наказів) встановлена ??на задній стінці і представляє закінчений модуль, в якому виконаний основний монтаж електрообладнання кабіни (перенесене електророзведення кабіни зі стелі), що забезпечує зручність регулювання та заміни електроапаратів зсередини кабіни та підвищує безпеку при обслуговуванні кабіни.
  • У базовій комплектації замовнику пропонується кабіна з фарбуванням порошковими емалями; центральна частина стелі з малюнком за варіантом 4; на бічній стіні кабіни встановлений круглий хромований поручень та дзеркало до поручня. За бажанням замовника купе кабіни виконується з оздобленням із нержавіючої сталі.
 

Лебідка редукторна головного приводу виготовлено на базі нового редуктора, з міжцентровою відстанню 100 мм. Лебідка комплектується короткоходовим гальмом із двома системами гальмування, що дозволило підвищити безпеку та зменшити шум при роботі гальмівного механізму. На лебідці встановлено одношвидкісний двигун АТМ132L-4K потужністю 2,5 кВт виробництва Словаччини. Двигун працює спільно з частотним регулятором, що забезпечує максимальну комфортність під час роботи ліфта та значно знижує споживання електроенергії.

Двері шахти комплектуються замками дверей шахти, які мають міжнародне маркування знаком СЕ (напрацювання на відмову не менше одного мільйона циклів). Двері шахти поставляються на об'єкт у зібраному та упакованому в одне місце вигляді з виконаними регулювальними роботами на заводі, що не потребує проведення додаткових складальних та регулювальних робіт під час монтажу ліфта.

Управління механізмами ліфта, виконання алгоритму роботи, індикацію, зв'язок та контроль стану ліфта забезпечує розподілена система управління ліфтом РСУЛ розробки РУП завод "Могилівліфтмаш".

РСУЛ відповідає вимогам ПУБЕЛ ПБ 10-558-03 у редакції 2003 року та EN81 (включаючи аварійне освітлення кабіни, вимикачі пристроїв безпеки примусового розриву, можливість організації двостороннього гучномовного зв'язку між пасажиром у кабіні та диспетчером, а також передачі інформації про стан за допомогою диспетчерського комплексу "Обь").

Забезпечено роботу у групі до чотирьох ліфтів.

Забезпечено збереження заданих параметрів та кодів помилок під час зникнення електропостачання ліфта.

Використання послідовних каналів передачі інформації між складовими частинами РСУЛ дозволило різко скоротити кількість проводів у шахті, значно спростивши і прискоривши монтаж, налагодження та обслуговування ліфта.

Монтаж по шахті виконаний плоским джгутом з мідними багатодротовими жилами. Для виконання відгалужень від плоского джгута використовуються з'єднувачі типу "скотч-лок", що дозволило виключити клемні коробки з гвинтовими затискачами, підвищити надійність роботи ліфта та скоротити час монтажних робіт у шахті.

За бажанням замовника можливе постачання ліфтів під конкретну шахту та інші додаткові вимоги.

 
__________
Пасажирські ліфти | Панорамний ліфт | Лікарняні ліфти | Вантажні ліфти | Малі вантажні ліфти | Ліфти для автомобілів | Платформи підйомні для інвалідів
©2007 ТОВ "Карат-Ліфткомплект".
Всі права захищені
м. Вишгород, вул. Шолуденка, 19
Приймальна: (044)579-23-36,(04596)22-457 Відділ замовлень і збуту: (044)585-25-90 Відділ маркетинга: (044)360-73-67
Раозробка сайта –
LotusSoft