Карат-ліфткомплект
Головна /

Про підприємство

Історія компанії | Політика в сфері якості | Відео

 

 

Колектив заводу   ТОВ “Карат-Ліфткомплект”   працює на ринку ліфтів як виробник з 1990 року. На нашому підприємстві вперше серед ліфтобудівних заводів Союзу було розроблено та освоєно серійний випуск станцій управління ліфтами на мікроелектронній базі типу УПЛ-10, УПЛ-17. Ці станції поставлялися на всі ліфтобудівні заводи Союзу, монтажні, експлуатаційні та сервісні організації. З 1990 р. по 1997 р. було виготовлено та поставлено на ринок понад 50000 комплектів автоматики управління ліфтами на основі цих станцій. Паралельно з випуском станцій було організовано серійний випуск супутньої автоматики: постів виклику та панелей управління, постів ревізії та дорожніх датчиків, табло індикації, пристроїв введення, електромагнітних гальм для лебідок та ін.

Для реалізації існуючих програм та орієнтуючись на освоєння нових видів продукції на підприємстві були задіяні виробництва, які постійно переоснащуються новими високотехнологічними видами обладнання та відповідними технологіями. На підприємстві задіяний повний цикл обробки металу від заготівельного та каркасноштампувального до гальванічного та лакофарбового виробництв. Електронні вузли ліфтової автоматики та станції управління для ліфтів виготовляються на радіоскладальному та монтажному виробництвах. Перед відправкою обладнання споживачам продукція проходить тестові випробування на спеціалізованому технологічному обладнанні.

Впродовж 1997-2005 рр., орієнтуючись на запити ринку, на підприємстві було освоєно нові види автоматики управління ліфтами на основі станцій управління УЛ, УЕЛ. У 2005 році заводом ООО “Карат-Ліфткомплект” спільно із заводом РУП «Могилёвлифтмаш» республіка Білорусь було створено спільне виробництво з випуску ліфтів із локалізацією українського виробництва понад 50%, а з 2015р. на підприємстві освоєно випуск ліфтів різних модифікацій в/п від 320 до 1000 кг із локалізацією нашого виробництва до 80%.

З 2006 року до цього часу підприємством було виготовлено та поставлено споживачам понад 8000 ліфтів. Лише за 2018 рік кількість готової продукції становила 817 одиниць.

Впродовж усього періоду освоєння нової номенклатури пасажирських ліфтів на підприємстві велися науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, спрямовані на створення оригінальних пристроїв власного виробництва. Результатом такої роботи з'явилися безредукторні лебідки на основі асинхронних електродвигунів та круглих тягових сталевих канатів - БЛЛП-400, БЛЛП-630, а також лебідка на плоских гумово-тросових канатах - БЛЛПР-400, які за своїми характеристиками не поступаються зарубіжним.

Розроблена та серійно випускається вся гама пристроїв безпеки для ліфтів вантажопідйомністю до 1000 кг із номінальною швидкістю переміщення кабіни до 1,6 м/с.  Завод ТОВ “Карат-Ліфткомплект”  є єдиним вітчизняним виробником повного комплекту пристроїв безпеки для ліфтів.

Для проведення всіх типів випробувань ліфтового обладнання на підприємстві створено відповідну базу, що складається з випробувальних шахт та різних технологічних стендів у кількості 23 одиниць обладнання, що дозволяє виконувати всі види випробувань відповідно до вимог ДСТУ EN 81-50:2015 та Технічного регламенту з ліфтів та пристроїв безпеки.

Враховуючи кон'юнктуру ринку, що швидко змінюється, з урахуванням особливостей існуючої зони вільної торгівлі, на підприємстві освоєно виготовлення цілого ряду ліфтів з використанням вузлів і комплектуючих провідних всесвітньо відомих виробників таких як "MP" - Іспанія, "MERIH A.S.T", "Mik-el", "ARKEL" - Туреччина, "VEGA", "GEM" - Італія, "Torin Drive" - Китай, "Fuji Electric" - Японія та ін. Спільно з італійською компанією "VEGA" освоєно серійний випуск нового покоління розподіленої станції управління пасажирськими ліфтами типу "УЛ-V", реалізований на останніх досягненнях у галузі управління приводами з передачею сигналів за послідовними інтерфейсами CAN, 485 з наявними можливостями дистанційного керування та діагностикою обладнання через Інтернет.

Обладнання, що виготовляється на підприємстві, сертифіковане на відповідність вимогам Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів затвердженим постановою КМУ №438 від 21.06.2017р.

На підприємстві розроблено та використовується система управління якістю щодо розробки та виготовлення, складання, монтажу та випробувань, кінцевої перевірки ліфтів електричних пасажирських, вантажопасажирських та запобіжних комплектних виробів до них відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015.

Окрім ліфтів завод "Карат-Ліфткомплект" може запропонувати:

  • широку номенклатуру запасних частин (кабіни, двері кабіни та шахти, деталі електророзводки, лебідки, редуктора тощо);
  • комплекти модернізації морально застарілих та фізично зношених ліфтів.

Вони дозволяють з найменшими витратами надати Вашим старим ліфтам сучасного вигляду.

Все ліфтове обладнання виготовляється за передовими технологіями з використанням сучасної елементної бази та матеріалів на високопродуктивному обладнанні.


Нашими постійними партнерами є:

 ХК “Київміськбуд”, ХК “Житлоінвестбуд-УКБ”, “Ліко-Холдинг”, ТОВ “Будеволюція”, ТОВ “Аркада-Будівництво”, БК “Азур Груп”, – м. Київ;
“БМУ-1”, “БМУ-463”, ДК “Одесліфт”, ПАО “Стальканат-Силур”, ТОВ “Стікон” – м. Одеса;
ТОВ “БМУ-3” (м. Вінниця), ДК “Дніпроліфт”, ПАО “Стальканат-Силур” (м. Кривий Ріг), “Карпатибуд” (м. Львів), БК “Надія” (м. Черкаси), ТОВ “Новобуд-2004” (м. Полтава), ТОВ “Чернівцібудінвест” (м. Чернівці), ТОВ “Житлобуд-2” (м. Луцьк);
Домобудівні комбінати міст: Чернігів, Біла Церква, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Хмельницький, Полтава та ін.

 
__________
Політика у сфері якості
Відео
©2007 ТОВ "Карат-Ліфткомплект".
Всі права захищені
м. Вишгород, вул. Шолуденка, 19
Приймальна: (044)579-23-36,(04596)22-457 Відділ замовлень і збуту: (044)585-25-90 Відділ маркетинга: (044)360-73-67
Раозробка сайта –
LotusSoft